אספקת והובלת מוצרים

1 .זמני אספקת מוצרים ו/או שירותים כפי שמצוינים כאן ו/או באתר רק “ימי עסקים”, קרי, ימי חול, מראשון ועד חמישי, ואינם נכללים את ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג (חול המועד), יום עסקים. מסתיים בשעה 19:00.

2 .החברה תדאג לאספקת המוצר הנרכש באתר לכתובת, כפי שהקלדה על ידי הלקוח, ותוך עמידה במועד המשלוח הנקוב, אלא אם צוין מפורשות אחרת ו/או למעט עיכובים כאמור להלן.

3 .אספקת מוצרים תעשה באמצעות שליח “עד הבית” (על ידי חברת שילוח חיצונית) או בנקודות איסוף לבחירת הלקוח.
4 .עלות המשלוח הינה 30.₪

5 .במידה והמשלוח התבצע באמצעות שליח “עד הבית”, השליח יגיע לכתוב כפי שהוא קלדה על ידי הלקוח תוך 6 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה בחברת האשראי ובימי עסקים בלבד (במידה ומועד המשלוח יוצא ביום יום עסקים, יקבל המשלוח 6 ימי עסקים, ביום העסקים הקרובים), בין השעות 8:00 ל – 21:00) פרט לישובים מרוחקים, לחץ כאן לרשימה המלאה). הישגים ונבחרת נקודת איסוף הסחורה תסופק תוך 3 ימי עסקים, תשלח הודעה ללקוח בהגיע המוצר לנקודה.

6 .החברה אינה אחראית על עיכובים של חברת השילוח, לפי העניין, בכל מקרה לא תהא אחראית לאיחור בביצוע אספקת המשלוח באחר העולות כדי עליון ו/או באחרים אחרים שלא בשליטתה, כמו שביתות ו/או תקלות, לרבות אך לא רק תקלות המחשב. ו/או סמ ו/או שירות הדוא”ל.

כן הים להיווצר עיכובים במועדי הספקה של עד שלושה ימי עסקים עקב ריבוי הזמנות
ומשלוחים בעת ימי מכירה מיוחדים באתר. עיכובים ולא אמורים באחריות ללקוח כל החברה טענה כלפי החברה בעניין זה.
המשלוח יסופק רק לאחר השלמת תהליך הרכישה, קרי לאחר הזמנה של נקלטה מערכת
האתר, לפי המועדים המוגדרים, ובתנאי שחברת האשראי אישרה את העסקה, ובהתאם נשלחה ללקוחה הודעת התאמה.

עקב משבר הקרונה ייתכנו עיקובים קלים במעודי המשלוחים. עמכם הסליחה 

+איסוף עצמי מחנויות Havaianas
ניתן לבצע איסוף עצמי למוצר שרכשתם באתר בחנויות Havaianas.
אם בחרתם באפשרות לאיסוף עצמי בשעה התשלום, ייפתח בפניכם תפריט בחירה לחנות ממנה תרצו לבצע את האיסוף.
לאחר קבלת אישור ההזמנה למייל, ניתן לבצע איסוף של המוצר מהחנות שבחרתם פעם אחת הרכישה תוך 6 ימי עסקים, וכנגד קבלת SMS המאשר את המוצר ממתין לכם בחנות. 
החנות מתאפשרת לפי שעות הפעילות של החנות. 
בבואכם לחנות, יש להציג תעודה מזהה, את כרטיס האשראי שבו שילמתם עבור ההזמנה ואת מספר ההזמנה.
באם ההזמנה לא נאספה מהחנות במשך 21 ימים, לא יינתן ללקוח זיכוי כנגד ההזמנה שבוצעה. 

7 .מקרה בו התקבל אישור מהלקוח לקנות את המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל, החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו\או אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר סוג שהוא שיגרמו למשלוח ובעקבות זאת.

8 .שינוי אופן השילוח לאחר ביצוע הזמנה אפשר באמצעות שיחת טלפון לשירות ההזמנה תוך שעה ממועד סיום, ובשעות הפעילות של שירות מידע.

9 .המשלוחים יתבצעו לאזורים שאלותיהם מגיעות חברת השילוח החיצונית , לפי העניין, בהתאם לשיטת המשלוחים שנבחרו על ידי הלקוח בזמן ביצוע ההזמנה ובכפוף למערכת חברת השילוח הלאומית, לרבות בעניין ההתחייבות למועד השילוח.

10 .באזורים המוגבלים לגישה לחברת השילוח, לפי ה, החברה ו/או חברת העניין יהיו רשאים לספק את המשלוח ללקוחה במקום סמוך ומקובל זה בתיאום מראש עמה.
אלא לגרוע מהאמור לעיל, באחריות הלקוחה לוודא בעת ביצוע ההזמנה, כי ניתן לשלוח את החבילה למען המבוקש.

11 .מועדי האספקה ​​המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי. צור מוצר אשר מופיע באתר אזל מהמלאי והדבר יתגלה רק לאחר ביצוע השה, חברת תיצור קשר עם הלקוח לא תחויב בגין העסקה והזמנת תבוטל. למען הסר ספק, החברה לא תהא מחויבת במכירת מוצר, וללקוחה לא תהא כל טענת ו/או תביעה בעניין בגין כל נזק ישיר ו/או עקיף אשר נגרם לה ו/או לצד ג’, זה בכפוף לכך שהסוג של האתר תשיב ללקוח כל דרוש ששילם. ואכן שילם לחברה או תבטל את החיוב ו/בוצע.

תפריט

עגלת הקניות שלי

Close
Viewed

צפיות אחרונות

Close

Quickview

Close

Categories