אספקת והובלת מוצרים

1 .זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שמצוינים כאן ו/או באתר כוללים רק “ימי עסקים”, קרי, ימי חול, מראשון ועד חמישי, ואינם כוללים את ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג (חול המועד), יום העסקים מסתיים בשעה 19:00.

2 .החברה תדאג לאספקת המוצר הנרכש באתר לכתובת, כפי שהוקלדה על ידי הלקוח, ותוך עמידה במועד המשלוח הנקוב, אלא אם צוין מפורשות אחרת ו/או למעט עיכובים כאמור להלן.

3 .אספקת המוצרים תעשה באמצעות שליח “עד הבית” (על ידי חברת שילוח חיצונית) או בנקודות איסוף לבחירת הלקוח.
4 .ברכישה של 180 ₪ ומעלה ממוצרי האתר, המשלוח חינם. מתחת לסכום זה, עלות המשלוח הינה 30.₪

5 .במידה והמשלוח התבצע באמצעות שליח “עד הבית”, השליח יגיע לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח תוך 6 ימי עסקים מרגע אישור ההזמנה בחברת האשראי ובימי עסקים בלבד (במידה ומועד המשלוח יוצא ביום שאינו יום עסקים, יתקבל המשלוח במהלך 6 ימי עסקים, ביום העסקים הקרוב הבא), בין השעות 8:00 ל – 21:00) פרט לישובים מרוחקים, לחץ כאן לרשימה המלאה). במידה ונבחרת נקודת איסוף הסחורה תסופק תוך 3 ימי עסקים, תשלח הודעה ללקוח בהגיע המוצר לנקודה.

6 .החברה אינה אחראית על עיכובים של חברת השילוח, לפי העניין, ובכל מקרה לא תהא אחראית לאיחור בביצוע אספקת המשלוח בנסיבות העולות כדי כוח עליון ו/או בנסיבות אחרות שאינן בשליטתה, כגון שביתות ו/או תקלות, לרבות אך לא רק תקלות במערכת המחשב ו/או הטלפון ו/או שירות הדוא”ל.

כן עלולים להיווצר עיכובים במועדי האספקה של עד שלושה ימי עסקים עקב ריבוי הזמנות
ומשלוחים בעת ימי מכירה מיוחדים באתר. עיכובים כאמור אינם באחריות החברה ולא תהא ללקוח כל טענה כנגד החברה בעניין זה.
המשלוח יסופק רק לאחר השלמת תהליך הרכישה, קרי לאחר שההזמנה נקלטה
במערכת האתר, לפי המועדים המוגדרים, ובתנאי שחברת האשראי אישרה את העסקה, ובהתאם נשלחה ללקוחה הודעת אימות.

עקב משבר הקרונה ייתכנו עיקובים קלים במעודי המשלוחים. עמכם הסליחה 

+איסוף עצמי מחנויות Havaianas
ניתן לבצע איסוף עצמי למוצר שרכשתם באתר בחנויות Havaianas.
אם בחרתם באפשרות לאיסוף עצמי בתהליך התשלום, ייפתח בפניכם תפריט בחירה לחנות ממנה תרצו לבצע את האיסוף.
לאחר קבלת אישור ההזמנה למייל, תוכלו לבצע איסוף של המוצר מהחנות שבחרתם בתהליך הרכישה תוך 6 ימי עסקים, וכנגד קבלת SMS המאשר כי המוצר ממתין לכם בחנות. 
האיסוף מתאפשר על פי שעות הפעילות של החנות. 
בבואכם לחנות, יש להציג תעודה מזהה, את כרטיס האשראי שבו שילמתם עבור ההזמנה ואת מספר ההזמנה.
באם ההזמנה לא נאספה מהחנות במשך 21 ימים, לא יינתן ללקוח זיכוי כנגד ההזמנה שבוצעה. 

7 .במקרה בו התקבל אישור מהלקוח להניח את המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל, החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו\או אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.

8 .שינוי אופן השילוח לאחר ביצוע הזמנה יתאפשר באמצעות שיחת טלפון לשירות הלקוחות וזאת בתוך שעה ממועד סיום ההזמנה, ובשעות הפעילות של שירות הלקוחות.

9 .המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיעה חברת השילוח החיצונית , לפי העניין, בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה על ידי הלקוחה בעת ביצוע ההזמנה ובכפוף למדינות חברת השילוח, לרבות בעניין ההתחייבות למועד השילוח.

10 .באזורים המוגבלים לגישה מבחינת חברת השילוח, לפי העניין, החברה ו/או חברת השילוח יהיו רשאים לספק את המשלוח ללקוחה במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עמה.
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, באחריות הלקוחה לוודא בעת ביצוע ההזמנה, כי ניתן לשלוח את החבילה למען המבוקש.

11 .מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי. במקרים בהם מוצר אשר מופיע באתר אזל מהמלאי והדבר יתגלה רק לאחר ביצוע הרכישה, החברה תיצור קשר עם הלקוח והיא לא תחויב בגין העסקה וההזמנה תבוטל. למען הסר ספק, החברה לא תהא מחויבת במכירת המוצר, וללקוחה לא תהא כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק ישיר ו/או עקיף אשר נגרם לה ו/או לצד ג’, וזאת בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוח כל סכום ששילם במידה ואכן שילם לחברה ו/או תבטל את החיוב במידה ובוצע.

תפריט

עגלת הקניות שלי

Close
Viewed

צפיות אחרונות

Close

Quickview

Close

Categories